Polish(Poland)

Polityka przetwarzania danych Benson Consultants

Prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami oraz wyrażenie zgody poprzez zaznaczenie pola „zgadzam się”. Pamiętaj, że zawsze możesz wycofać zgodę.
Firma Benson Consultants przetwarza dane osobowe w celach marketingowych (przesyłanie informacji o charakterze marketingowym) oraz handlowych (przesyłanie ofert handlowych).
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przeze Ciebie ze strony internetowej firmy Benson Consultants, w tym zapisywanych w plikach cookies oraz zostawiane przez Ciebie we wszelkich formularzach kontaktowych, chacie oraz w wiadomościach mailowych wysyłanych przez Ciebie na naszą skrzynkę.
Administratorami Twoich danych będzie firma Benson Consultants z siedzibą w Warszawie przy ulicy Marszałkowskiej 115 oraz pracownicy w niej zatrudnieni.
Nie przekazujemy Twoich danych nikomu spoza firmy Benson Consultants.
Masz prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw.
Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych oraz handlowych będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyrażasz zaznaczając przycisk „zgadzam się”, znajdujący się na końcu tekstu.
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych, również po rozpoczęciu obowiązywania RODO (czyli po 25 maja 2018 roku).
Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać drogą mailową bądź telefoniczną , z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.

Bądź na bieżąco

Bądź na bieżąco

© 2017 Benson Consultants. All Rights Reserved.