English (United Kingdom)

 

To się dzieje w logistyce, o tym się pisze w Benson Consultants!

 

Drogi Czytelniku,

witaj na naszym firmowym blogu! Chcemy zachęcić Cię do przyjrzenia się tematom, o których piszemy, a które, mam nadzieję, poszerzą Twoją wiedzę. Bo skoro tu jesteś, to zapewne jak i my interesujesz się logistyką, a zwłaszcza jej zderzeniem z nowoczesnymi technologiami i praktycznymi metodami zarządzania logistyką transportu. O tym chcemy i będziemy pisać.

Czy Twoja firma jest gotowa na najnowsze trendy w IT?
7 kluczowych pytań

Na drodze do wdrożenia najnowszych technologii leżą dwie przeszkody. Historia uczy nas, jak wiele firm zmarnowało szanse, które mogły zrobić z nich liderów w ich branży. Na szczęście wiemy co należy zrobić, żeby z Tobą tak się nie stało.

Branża IT odpowiada na zmiany w przepisach o monitorowaniu przewozu towarów wrażliwych

Rok 2017 okazał się bogaty w zmiany prawne dotyczące przewozu towarów wrażliwych. Nieprzestrzeganie nowych przepisów przez przewoźników i kierowców może nieść za sobą wielotysięczne kary.

Potęga wizualizacji

Zebranie danych w jednym miejscu jest sukcesem, a zapewnienie dostępu do danych w postaci raportów czy list w trybie online jest już sukcesem podwójnym. A co gdyby pójść dalej i ten sukces potroić, a mianowicie nauczyć system automatycznie wyciągać wnioski wynikające z analizy danych i prezentować je w wygodnej formie?

10 kroków do efektywnej realizacji procesów w branży paliwowej

Wąskie gardła, generowanie niepotrzebnych kosztów, uciekające zlecenia oraz pomniejszone przychody. To tylko niektóre z bolączek dotykające przedsiębiorstwa, które nie są zarządzane efektywnie. Jak realizować procesy w firmach z branży paliwowej?

Jak sprawnie zarządzać magazynem poprzez aplikację

Hellmann Worldwide Logistics to jedna z wiodących firm w branży TSL. Dziś HWL dysponuje ponad 5-cio tysięczną flotą na czterech kontynentach i ciągle się rozrasta. Tak duża liczba pojazdów niesie za sobą ogromną ilość przewożonych towarów I sprawia, że zarządzanie nimi jest bardzo wymagające. 

Tagi NFC receptą na zlokalizowanie sprzętu w terenie

Duża liczba sprzętów oraz ich lokalizacji spowodowały, iż jeden z naszych klientów, firma TOI TOI Polska Sp. z o.o. z branży toalet przenośnych, mimo starań napotkał na trudności, których samodzielne rozwiązanie okazało zbyt trudne. Niezbędna okazała się pomoc z zewnątrz.

Stay updated

Stay updated

© 2017 Benson Consultants. All Rights Reserved.