Warsztaty z budowy strategii

     
 
Modelowanie finansowe strategii (warsztat – 2 dni)
Efektem szkolenia będzie wykonanie modelu finansowego własnego przedsiębiorstwa i jego analiza pod kątem wrażliwości na wprowadzane zmiany (w kosztach, przychodach, stawkach podatku, strukturze kapitału) jak również perspektywy maksymalizacji jego wartości dla właścicieli. Opracowany model finansowy jest również narzędziem do przeprowadzania symulacji wyników, które może przynieść realizacja strategii. Słuchacze przed szkoleniem proszeni są o przygotowanie danych finansowych oraz rynkowych, które będą następnie wykorzystywane na warsztatach.
     
 
Innowacje produktowe (warsztat – 2 dni)
Celem szkolenia jest przemodelowanie oferty przedsiębiorstwa w taki sposób by korespondowała z prawdziwymi potrzebami klientów jak również wyróżniała się od tego co oferuje rynek. Słuchacze przed szkoleniem proszeni są o przygotowanie danych dotyczących własnej oferty oraz oferty konkurencji, które będą następnie wykorzystywane na warsztatach.
     
 
Tworzenie wygrywających modeli biznesowych (warsztat – 2 dni)
Uczestnicy szkolenia zapoznają się z metodami, które pomogą im zmienić zasady gry na rynku. Uczymy tworzenia wizji i projektu innowacyjnego modelu biznesowego. Pokażemy w jaki sposób wyjść poza utarte schematy. Przeanalizujemy w jaki sposób nowo opracowane modele wpisują się  w krajobraz konkurencyjny. Odkryjemy twój biznes na nowo.
   

 


pozyczka online