Benson Consultants - o nas

Producent systemów informatycznych

     
osoby  

Kim jesteśmy?

 
Jesteśmy producentem innowacyjnych systemów informatycznych. Nasze oprogramowanie służy wspieraniu i optymalizacji procesów logistycznych w przedsiębiorstwach. Specjalnością firmy Benson Consultants jest standaryzowanie i optymalizacja logistyki transportu. Przy tworzeniu programów korzystamy z zaawansowanych metod matematycznych i technologii IT. Zajmujemy się również audytem logistycznym magazynu i produkcji, dzięki któremu możliwa jest poprawa działania logistyki i łańcuchów dostaw w przedsiębiorstwach.
     
ludzie
 

Co nas wyróżnia?

 
Gdy wszyscy wokół próbowali rozwijać aplikacje w oparciu o technologie sprzed co najmniej 5 lat, my postanowiliśmy zainwestować w najnowsze światowe rozwiązania w dziedzinie informatyki oraz analizy potrzeb klientów. ​Dzięki takim postawom powstały dojrzałe i zaawansowane technologicznie produkty, które są emanacją dążeń naszego zespołu do podnoszenia wydajności procesów, skrócenia czasu ich trwania oraz do radykalnego obniżenia kosztów.
     
spotkanie  

Doświadczenie

 
Nasze systemy to wynik prac badawczych oraz wieloletnich doświadczeń zdobywanych we współpracy z czołowymi firmami w różnych branżach. ​​​Od lat uczestniczymy w projektach tworzenia koncepcji, a potem budowania ogólnopolskich sieci dystrybucji, serwisów i wsparcia sprzedaży.​

 

    Zachęcamy do kontaktu

ul. Marszałkowska 115, p. 220
00-102 Warszawa
22 614 53 16
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 klawiatura
 

 

 
    Powrót

 

 

 

 

 

 

 


pozyczka online